הושלמו הליכי התקינה של Mia Four בישראל והחלה המכירה

mia four צילום אורן אביבי
mia four צילום אורן אביבי

מיה דיינמיקס, חברה מיקרו מוביליטי ישראלית, שפיתחה כלי תחבורה ארבע גלגלי חשמלי בעל פלטפורמה ייחודית, סיימה את הליך התקינה בישראל לכלי הרכב Mia Four ותחילת שיווק ומכירה.

חברת מיה דיינמיקס, יצרנית כלי התחבורה מיה פור, עדכנה כי קבוצת מאיר (יבואנית וולוו והונדה), המפיצה הבלעדית של מיה פור בישראל, החלה במכירת ה-Mia Four בישראל בעקבות השלמת הליכי תקינה ובעקבות התקדמות משמעותית של מיה דיינמיקס לקראת מסירת ההזמנה הראשונה לקבוצת מאיר על סך של כמיליון דולר.

כמו כן, מיה דיינמיקס הודיעה כי לאור רצון החברה להתרחב לטריטוריות נוספות ולאור התעניינות מצד לקוחות פוטנציאליים בעולם, החברה השלימה הכנות לצורך פתיחת הליכי תקינה לכלים מסוג מיה פור התואמים את הדין האירופאי והאמריקאי.

מיה פור הינו כלי תחבורה ארבע גלגלי חשמלי המיועד לצורך התניידות של יחידים בתוואי שטח מורכבים, המבוסס על פלטפורמה ייחודית ומתקדמת בעלת פטנט בקשר עם מערכת ההיגוי והמתלים.

מהחברה נמסר כי כלל עובדי החברה בארץ ובחו"ל נרגשים לאור השלמת התקינה ותחילת המכירות של ה Mia Four בישראל. בימים אלו החברה בעיצומם של תהליכים רבים שעיקרם חיזוק תשתיות החברה והרחבת כח האדם וזאת מתוך רצון החברה להתרחב גלובאלית ולהתקשר עם גופי הפצה שונים.