מעל 1000 מכוניות SKYWELL נמסרו בישראל

סקייוול צילום עמית אגרונוב
סקייוול צילום עמית אגרונוב

קבוצת כדורי יבואנית מותג הרכב SKYWELL מבית קונצרן האלקטרוניקה והמסכים הענק Skyworth, מציינת את מסירת הרכב ה-1000 ב-12 חודשי פעילות החברה בישראל. בשנתיים האחרונות חנכה הקבוצה מרכז חווית לקוח בראשון לציון הכולל מרכז תצוגה ומכירה, מרכז שירות ארצי, מתחם טרייד אין ייעודי לרכבים חשמליים והיברידים, מרכז לוגיסטי לחלקי חילוף וכן רשת מוסכים ייעודית למותג הכוללת מרכזי שירות בפריסה ארצית מטבריה ועד אילת. זאת בנוסף למערך ניידות שירות עצמאי המגיע לבית הלקוח. בחודשים הקרובים קצב המסירות צפוי לגדול משמעותית לאור הביקושים הגבוהים לרכב וקליטתו המוצלחת בשוק הישראלי.

במקביל לכך, מועדון Skywell Moments מסיים שנת פעילות ראשונה עם רצף אירועי לקוחת כגון טיולי משפחות ברחבי הארץ, לצד הקרנות בכורה של סרטים מובילים, הרצאות תוכן, הרצאות מקצועיות על טכנולוגיית רכב חשמלי וכן פעילויות פנאי נוספות. בחברה מציינים כי פעילות זו היא חלק מתפיסת הפרימיום של המותג ודגש לחווית שירות ולקשר ארוך טווח עם הלקוח המעניקה לו חווית בעלות מתמשכת של המותג.

קבוצת כדורי משווקת בישראל את רכב פנאי המנהלים ET5  עם סוללה בקיבולת 72 קוט"ש, כאשר  גרסה נוספת לדגם עם סוללה בגודל 86 KW התשווק במקביל צפויה להיות ברבעון הקרוב.

מותג SKYWELL הוא חטיבת הרכב החשמלי של קונצרן האלקטרוניקה והמסכים הענק  SKYWORTH -יצרן המסכים השני בגודלו בסין ויצרן מעבדי ה SMART TV מהגדולים בעולם. בדומה ל SKYWORTH אשר הייתה מהראשונות אשר זיהו את ההזדמנות במעבר לרכב חשמלי, חברות טכנולוגיה נוספות כדוגמת APPLE, XIAOMI , HUAWEI , הודיעו אף הן על כניסתן לתחום הרכב החשמלי לאור צמצום החלקים המכנים וההתייחסות לדור החדש של הרכבים החשמליים כמוצר טכנולוגי מתקדם וחדשני המבוסס על חווית משתמש מיטבית וערך מוסף.

קבוצת כדורי עוסקת בתחום הרכב החל משנת 1948. קבוצת כדורי, באמצעות חברת המאגר הינה יבואנית ומשווקת חלקי חילוף לרכב הגדולה בישראל. בנוסף, בבעלות הקבוצה חברת הליסינג OTO והמאגר המתמחה בליסינג לחברות היי טק ומנהלת צי רכב בהיקף של אלפי רכבים. במקביל לפעילות הרכב, החברה עוסקת גם בתחום הנדל"ן ובבעלותה שטחי אחסון ולוגיסטיקה המושכרים לחברות מובילות במשק.