קיה הוכרזה יצרן השנה 2022 של מגזין TopGear.com  הבריטי

קיה טופ גיר צילום יחסי ציבור
קיה טופ גיר צילום יחסי ציבור

קיה זכתה בתואר יצרן השנה 2022 בטקס פרסי TopGear.com לשנת 2022. זו השנה השנייה ברציפות שבה קיה זוכה בפרסי TopGear.com כאשר בשנה שעברה, הEV6- שיושק בקרוב בישראל, זכה בקטגוריית הקרוסאובר של השנה.

קיה השיקה מספר דגמים חשובים באירופה השנה – בעיקר הדור החמישי של הספורטאז', שהושק בישראל בתחילת השנה וזוכה להצלחה אדירה, והנירו החדש, שיושק בישראל בתחילת 2023. דגמים המהווים באופן עקבי שניים מרבי המכר של קיה ברחבי אירופה. שני הדגמים הציעו עדכון משמעותי על קודמיהם במספר תחומים, כולל עיצוב חוץ ופנים, התקדמות טכנולוגית ותעודות קיימות.

ג'ק ריקס, עורך מגזין BBC Top Gear, : "הצורה האחרונה של קיה מדהימה. למרות רוח נגדית חסרת תקדים, מסלול ההצלחה אינו מראה סימן להאטה. הספורטאז' האחרון הוא קרוסאובר משפחתי מעולה בהשוואה למתחריו הקרובים ביותר, הנירו החדש נראה בולט, ומציע גרסאות היברידיות או חשמליות ונראה שקיה נוחתת על הרגליים בכל הנוגע למעבר לחשמל מלא. ה-EV6 GT מציע גרסת 577 כ"ס עם מצב Drift מרשים".

ג'ייסון ג'ונג, נשיא קיה אירופה, אמר: "זו הייתה שנה יוצאת דופן עבור קיה מבחינת מוצרים חדשים, מודעות למותג ומכירות. נתח השוק שלנו עד היום ברחבי אירופה החזיק ב-5.1% במהלך החודשיים האחרונים, וההצלחה הזו נובעת מהמערך המחושמל המדהים שלנו. ככל שאנו מרחיבים את ההיצע המחושמל שלנו לאורך 2023 ואילך, אנו מקווים לתת השראה ללקוחות נוספים לבצע את המעבר ולתמוך בעתיד בר קיימא לכולם".

דיוויד הילברט, מנהל השיווק בקיה אירופה, קיבל את הפרס בשם קיה ואמר: "2022 הייתה סימן דרך בהיסטוריה של קיה שבה המותג הפך לשם נרדף לחשמול וקבע את תקן הזהב החדש לעתיד הניידות. הצגת ה-EV6 GT הייתה רגע מכונן עבורנו כשהרחבנו את ההובלה שלנו בחשמול לזירת הביצועים.

תודה ל-TopGear.com על שזיכו אותנו 'יצרן השנה' – זוהי הכרה מבורכת בהישגי המותג עד כה, ואנו מצפים לשנת 2023 מוצלחת".

אסטרטגיית Plan S של החברה מתארת ​​את יעדי הקיימות שלה, כולל שורה של 14 דגמים חשמליים מלאים עד 2027. הדגם הבא שיושק יהיה ה-EV9 המצופה של קיה, שייחשף לשוק האירופי ב-2023.

קיה EV9  יהיה רכב שטח חשמלי שפותח על הפלטפורמה המודולרית החשמלית העולמית של החברה רכב השטח החשמלי הגדול יפתח עידן חדש של ניידות מתוחכמת, הייטקית ובת קיימא עבור קיה.

כדי לצפות בסרטון פגוש את המנצחים של פרסי TopGear.com לשנת 2022 כולל יצרן השנה, לחצו על הקישור הזה לאתר TopGear.com.