קיה סורנטו SUV בגרסת פרימיום עם 7 המושבים

קיה סורנטו 7 מושבים צילום יצרן
קיה סורנטו 7 מושבים צילום יצרן

חברת טלקאר, יבואנית רכבי קיה לישראל, מודיעה על תחילת שיווק של גרסה חדשה לקיה סורנטו בנזין – פרימיום. קיה סורנטו SUV עם 7 מושבים, הדגם הבכיר של קיה בישראל, מגיעה בעיצוב חדש, מרווח פנימי עם מקום ל-7 נוסעים ומגוון מערכות בטיחות מתקדמות בכל רמות האבזור המזכות את הסורנטו בדירוג הבטיחות הגבוה ביותר – 8.

דגם הפרימיום החדש של קיה סורנטו SUV מצויד במנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים. סורנטו בנזין פרימיום כולל מושבים קדמיים מחוממים ומתכווננים חשמלית (כולל זיכרון למושב נהג), מצלמות 360 מעלות, לוח שעונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ', דלת תא מטען חשמלית ועוד.

תוספת משמעותית בסורנטו בנזין פרימיום היא מערכת BVM, שעושה שימוש במצלמות צד המותקנות על המראות, ומציגות תמונה חיה של "שטח מת" בלוח המחוונים בעת איתות.

תוספות אלו באות לצד האבזור הסטנדרטי הכולל מסך מולטימדיה 12.3 אינץ' מקורי בעברית (כולל ניווט WAZE, ואפליקציות רדיו וחניה), 7 כריות אוויר כולל כרית מרכזית בין הנהג לנוסע, ומגוון עשיר של מערכות בטיחות מתקדמות כולל בלימה אוטומטית עם זיהוי תנועה חוצה בצומת, התראה על שיכחת ילדים ברכב (מבוססת חיישן), התראה ומניעת פתיחת דלת כשהנתיב לא פנוי ועוד.

קיה סורנטו בנזין פרימיום החדש זמין במלאי לאספקה מהירה.

מחירו של הדגם יעמוד על 269,900 שקלים