אולם תצוגה ומרכז שירות חדש של ג'ילי בראשון לציון

ג'ילי בראשון לציון צילום רונן טופלברג
ג'ילי בראשון לציון צילום רונן טופלברג

בהמשך למאמצי חברת ג'ילי לספק את הביקוש לדגמי Geometry C, שחצו את רף 8,000 המסירות מאז השקת המותג בארץ – מודיעה ג'ילי ישראל כי החליטה להרחיב את פעילותה ולפתוח אולם תצוגה ומרכז שירות חדש של ג'ילי בראשון לציון.

לג'ילי ישראל יש כיום מלאי זמין של רכבים למכירה בזמני אספקה מהירים, והיא יצאה בימים אלה בקמפיין מימון המציע לרוכשים הטבות ומסלולי מימון בהתאמה אישית. בין ההטבות לרוכשים תוצע חבילת פתרונות טעינה שכוללת: כבל טעינה לשקע ציבורי, עמדת טעינה ביתית + כרטיס טעינה לרשת הטעינה הציבורית של EV-Edge וחבילת Waze מובנה ל-36 חודשים. לתקנון המבצע ולפרטים נוספים:

עד להשקתו הרשמית של מרכז המכירות של ג'ילי בראשון לציון, אשר צפוי במחצית השנייה של השנה, נפתח מתחם מכירות זמני ברחוב אצ"ל 18. מרכז זה יצטרף לשבעת מרכזי השירות והמכירה הקיימים בארץ – תל אביב, חיפה, מודיעין, נתניה, באר שבע, עפולה וירושלים.

שנת 2022 הייתה שנה טובה למותג הרכב ג'ילי, אשר רשם שורת הישגים:

מותג הרכב החשמלי הנמכר ביותר ב-2022 עם 6,816 רישויים

Geometry C הינו הרכב החשמלי הנמכר ביותר לש.נת 2022.

מקום 9 מבין כלל מותגי הרכב הנמכרים בישראל לשנת 2022.

מקום 5 מבין דגמי הרכב הנמכרים בישראל לשנת 2022.

דגם ה-C SUV הנמכר ביותר בישראל.

קבוצת GEELY Holdings מנהלת פורטפוליו מותגים בינלאומי רחב, הכולל את: GEELY Auto, Lynk & Co ,Geometry, Volvo Cars, Polestar, Lotus , LEVC, Proton Zeekr, ועוד. הקבוצה משלבת בתוכה מגוון רחב של השקעות בתחומי רכב, טכנולוגיה ופינטק. GEELY Holdings מעסיקה כ-50 אלף עובדים, מחזיקה ב-12 מפעלים וב-5 מרכזי מו"פ בסין, שוודיה, אנגליה וגרמניה. כמו כן מחזיקה GEELY במרכזי עיצוב בשנחאי, גטנבורג, ברצלונה, קליפורניה וקובנטרי.