כלמוביל תשיק בקרוב את דגם Funky Cat ORA

Funky Cat ORA צילום יחסי ציבור
Funky Cat ORA צילום יחסי ציבור

כלמוביל, יבואנית יונדאי, מיצובישי, מרצדס, ג'נסיס ואורה מתחילה במכירה מוקדמת לדגם Funky Cat ORA, המשפחתית-האצ'בק החשמלית החדשה מבית Great Wall Motor.
המעוניינים ברכב יוכלו להבטיח כבר עתה שריון הזמנה ואספקה מיידית, בסמוך להשקה הרשמית בחודש פברואר ובמקביל יהנו ממחיר המחירון על רכבים אשר כבר שוחררו ממכס ולא יכללו את עליית המס אשר נכנסה לתוקפה בתחילת שנת 2023.
Great Wall Motor הינה יצרנית רכב בינלאומית מהגדולות בסין, אשר מפתחת ומייצרת רכבים על בסיס פלטפורמה חשמלית מהמתקדמות בעולם. דגם ה- Funky Cat ORA החשמלי ישווק בישראל עם שני טווחי נסיעה: עד 310 ק"מ ועד 420 ק"מ WLTP.
במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה ה-ORA Funky Cat ב-5 כוכבים ובמקום הראשון בשנת 2022 בקטגוריית מכוניות משפחתיות קומפקטיות כשהיא מתעלה על מספר רב של מותגים ותיקים ומוכרים.
ה-ORA Funky Cat המאובזרת בצורה יוצאת דופן השיגה את הציונים הכוללים הגבוהים ביותר במבחני הבטיחות/ריסוק, בהתבסס על תוצאותיה עבור טכנולוגיות הגנה על מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנה על "משתמשים פגיעים" ואבזור בטיחות.
עיצובו המיוחד של הרכב הוא אחד מסממניו הבולטים אשר מביא מראה חדש ושונה לנוף הרכבים בישראל. הפלטפורמה החשמלית הבלעדית של ה- ORA מאמצת שפת עיצוב ייחודית המאפשרת לייצר רכב עם מרחב פנימי גדול במיוחד עבור הנוסעים, עם בסיס גלגלים ארוך (המאפיין דגמים משפחתיים חשמליים) וכל זאת במראה שנותן תחושה של רכב קומפקטי.
בסיס הגלגלים של ה- Funky Cat ORA אשר עומד על 2650 מ"מ, ארוך יותר מרוב המתחרות (לדוגמא ארוך ב- 1 ס"מ מגולף ומרכבים נוספים כגון קורולה האצ'בק ועוד) גובה ה- Funky Cat 1605 מ"מ והיא גבוהה מרוב המתחרות (כולל ג'ילי, קיה נירו, גולף, קורולה האצ'בק ועוד) ומשלבת מרחב פנימי גדול המתאים גם למשפחות וכולל יכולות וטכנולוגיות ייחודיות רבות כגון שליטה קולית, זיהוי פנים ושימוש באפליקציה (בעתיד) לפעולות ברכב.
סביבת הנהג תשלב מסך כפול בגודל 20.5 אינטש המשמש בחלקו הימני כמסך בידור, ושליטה על מערכות הרכב השונות ובחלקו השמאלי כלוח מחוונים (דיגיטלי) לנהג.
לינק למכירה המוקדמת: https://campaign.ora-israel.co.il/hello