פריים ליס מקבלת תקן בינלאומי לניהול מערכת איכות

prime3514
תקן  9001 ISO מתאים למגוון ארגונים, ללא תלות בסוג וגודל העיסוק ולכל סוגי המוצרים והשירותיםprime3514


פריים ליס, חברת הליסינג של קבוצת לובינסקי, קבלה השבוע הסמכה של התקן הבינלאומי ISO 9001 המגדיר דרישות לניהול מערכות איכות. התקן מתבסס על שמונה עקרונות איכות בינהם: התמקדות בלקוח, קבלת החלטות על סמך עובדות, מנהיגות, גישה תהליכית, שיפור וייעול מתמיד ועוד. התקן מספק אסמכתא לגישה שיטתית של הנהלת החברה לניהול תהליכי הארגון כך שתוצרי הארגון (מוצרים ושירותים) יענו בקביעות לציפיות הלקוחות.
 
באמצעות הטמעת מערכת ניהול התואמת לדרישות התקן, ניתן לשפר תהליכים בארגון, וכתוצאה מכך – לצמצם בהוצאות ולחסוך בעלויות. במקרים רבים, תקנים אלה הנם דרישת סף במכרזים ובהתקשרות עם גופים ציבוריים, משרדים ממשלתיים, ארגונים ותאגידים. 9001 ISO מתאים למגוון ארגונים, ללא תלות בסוג וגודל העיסוק ולכל סוגי המוצרים והשירותים.

משה ראובני, מנכ"ל פריים ליס: " קבלת התקן היא תוצאה של פעילותינו לקידום החזון להוביל את סטנדרט השירות, האיכות והבטיחות בענף הליסינג בישראל. החברה פועלת במגוון מישורים במטרה להצטיין בשירות ומעמידה את הלקוח והשירות הניתן לו במרכז. העמידה בדרישות התקן מוכיחה כי הארגון חותר להגביר את שביעות רצון לקוחותיו באמצעות יישום אפקטיבי של מערכת האיכות בארגון ומיישם תהליכים לשיפור מתמיד של המערכת".

קבוצת לובינסקי בע"מ נוסדה בשנת 1936 על-ידי  דוד לובינסקי, והינה כיום בבעלות משפחת מנור. מעבר לייבוא של פיג'ו וסיטרואן ושל המותג הסינ יSAIC על ידי קאר-איסט, החברה מאגדת בתוכה קבוצות בנות, המעניקות מענה מרבי ללקוחות לאורך כל הדרך. מכירת מכוניות יד שנייה, במסגרת פעילות לובינסקי טרייד, ביטוח בחברת לוביט וקבלת אשראי לרכישת הרכב ע"י חברת עודית. ללקוחות העסקיים חברת הליסינג "פריים ליס" מציעה פתרונות ייחודיים. בנוסף מייבאת החברה באמצעות חברת ד.ל.ב מוטוספורט את קטנועי פיג'ו, קטנועי PGO, אופנועי K.T.M וטרקטורוני פולריס. עוד בבעלות לובינסקי חברת טלרון, יבואנית מצברי VARTA ואחרים ונציגה בלעדית להפצת שמני TOTAL.