אלבר חנכה את המשרדים והמרכז הלוגיסטי החדש במעוין שורק בראשון לציון

albar14514
אלי אלעזרא ינון עמית הרב יעקב אביטן צילום דנה מאירזון
בית אלבר ירכז את משרדי הנהלת החברה ואת המרכז הלוגיסטי albar14514

מהיום יש לחברת איקאה שכנים חדשים: חברת הליסינג והשכרת הרכב אלבר מקבוצת אלעזרא, שבשליטת איש העסקים אלי אלעזרא, חנכה את בית אלבר – משרדי ההנהלה והמרכז הלוגיסטי החדש שלה, שהוקמו בהשקעה של למעלה מ-120 מיליון שקל. המרכז הוקם באזור התעשייה והתעסוקה מעוין שורק, בראשון לציון, על שטח של 43 דונם.

ההחלטה להקים את המרכז בראשון לציון התקבלה בשנת 2011, ולאחר שלוש שנות עבודות פיתוח והקמה, נגזר היום הסרט באופן רשמי. ההחלטה על ראשון לציון התקבלה בשל מיקומה הנגיש, בסמיכות לכבישים 431, 6, 4 ו-1.

המרכז החדש יאגד את משרדי הנהלת אלבר ואת כל מתקניה הלוגיסטיים באתר אחד, ובכך ישפר את היעילות ואת השירות שמעניקה החברה לרבבות לקוחותיה.

נשיא קבוצת אלעזרא, אלי אלעזרא, אמר באירוע: "המעבר לכאן מגלם שני דברים מרכזיים: הראשון – יש לנו רצון ושאיפה לשפר כל הזמן את השירות ללקוחות שלנו. צריכים לעשות כל מאמץ כדי להיות יותר ראויים ללקוחות שלנו. ולמעבר הזה יש תרומה משמעותית של הערך הזה. הדבר השני הוא לשפר את איכות החיים של עובדי אלבר. בעידן שלנו, שהות במקום העבודה לוקחת את רוב יום העובד, ולכן ראינו כערך חשוב למצוא סביבת עבודה נוחה לעובדים שלנו, שאנחנו רואים אותנו כשותפים שלנו, ואנחנו מחלקים בכל שנה כ-10 אחוזים מהרווחים שלנו כבונוס לעובדים. אני רוצה לומר לעובדי החברה: אני גאה בכם".

חברת אלבר הינה מחברות הליסינג הגדולות והוותיקות בענף. פעילותה של החברה מתאפיינת ביציבות ובשמרנות לאורך שנים. לחברה צי של כ-36 אלף כלי רכב ופריסה ארצית של כ-40 מרכזי שירות ומכירה בכל רחבי הארץ. אלבר מעסיקה למעלה מ-1,100 עובדים והינה בעלת תיק לקוחות איכותי ומגוון. באחרונה הרחיבה אלבר את שירותיה והפכה גם ליבואנית בלעדית של מותג הדו-גלגלי דיאלים.