אינפיניטי משיק בישראל את ה Q50 – Electric Super Charge

infi2514
צילום יחסי ציבור
ה-Q50 מציג מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה ובסיס הגלגלים הארוך ביותר בקטגוריהinfi2514
מותג היוקרה אינפיניטי משיק בימים אלה בישראל את ה- Q50 – Electric Super Charge , רכב ספורט סדאן היברידי.

Super Innovation
בין שלל החידושים הטכנולוגיים פורצי הדרך והראשוניים שמציע ה- Q50 Electric Super Charge מוצגת לראשונה מערכת היגוי חשמלית אדפטיבית Direct Adaptive Steering, המאפשרת התאמת ההיגוי לתנאי הדרך ולאופי הנהיגה של הנהג.
מערכת ההיגוי האדפטיבית שולטת בנפרד על כל גלגל באמצעות שלושה מנועים חשמליים ממוחשבים ומבצעת אוטומטית תיקוני היגוי כנגד רוחות צד, שיפועים בכביש, מכות בדופן הצמיג ממדרכה ואחרים. המערכת החשמלית מגובה במערכת מכאנית, הנכנסת לפעולה אוטומטית במקרה הצורך. נהיגה בגמישות מקסימאלית החל מהיגוי קל ונוח בנסיעה עירונית ותמרוני חנייה, להיגוי מדויק ויציב במהירויות גבוהות לשליטה מירבית.
כמו כן, מצויד האינפיניטי Q50 Electric Super Charge במערכת בקרת נתיב אקטיבית -Active Lane Control – המערכת עושה שימוש במצלמת נתיבים המסוגלת לצפות את נתיב נסיעת הרכב וההיגוי האדפטיבי. בקרת הנתיב האקטיבית מאפשרת תגובה אופטימאלית של הרכב לדרישת הנהג, ותיקוני היגוי אוטומטיים כנגד מפגעים בכביש, רוחות צד ועוד.

Super Performance
ה Q50 Electric Super Charge הוא רכב עם ביצועים עוצמתיים מבוססי טכנולוגיות אשר פותחו עבור ובשיתוף קבוצת אינפיניטי, אלופת העולם ב4 השנים האחרונות, במרוצי Formula 1. מדובר ברכב ההיברידי החזק ביותר בעולם, המפיק 364 כ"ס (בשילוב המנוע החשמלי) ומאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש ב- 5.1 שניות וכל זה בצריכת דלק משולבת של 1:17 (נתוני יצרן). זהו רכב ספורטיבי לכל דבר ועניין, ללא ויתור על נוחות, מרווח ויוקרה של רכב סלון.

Super Design
העיצוב הדינאמי והספורטיבי של ה- Q50נלקח ממכונית הקונספט ESSENCE. הקווים העיצוביים הדינאמיים של אינפיניטי נשמרים ומתעצמים. כנפיים מעוגלות, גריל קדמי במראה אגרסיבי, מכסה מנוע מנופח וקווים מעוגלים שמשרים אווירה של תנועה גם כשהרכב עומד. נשמרה קשת דינאמית בצללית הרכב וקורה C ייחודית לDNA של המותג. כמו גם, הפנסים הקדמיים מאופיינים ב"חתימת פנסי LED" כסימן ההיכר של דגמי אינפיניטי העתידיים.
פנים הרכב מקבל עיצוב הייטקי ומרענן הודות לקונסולה המרכזית במראה אסימטרי, היוצרת מעין "תא טייס לנהג" ולמערכת המולטימדיה Infiniti InTouch™ עם 2 מסכי מגע. החשיבה על סביבת הנהג הארגונומית והיוקרתית מתאפשרת בזכות פקד מרכזי לשליטה על פונקציות הרכב, בורר מצבי נהיגה Infiniti Drive Mode Selector, גלגל הגה רב תפקודי, מערכת בקרת אקלים אלקטרונית מפוצלת בעיצוב חדש ועוד.

Super Dimensions
בסיס הגלגלים של ה-Q50 הוא הארוך ביותר בסגמנט, 2,850 מ"מ (ארוך יותר ממרצדס C קלאס ב- 9 ס"מ, מאאודי A4 ומ-ב.מ.וו סידרה 3 ב- 5 ס"מ), עם מרווח הפנים הגדול ביותר בקטגוריה עם הנתונים הבאים: מרחק ראש קדמי 1002 מ"מ ואחורי 934 מ"מ, מרווח רגליים קדמי 1131 מ"מ ואחורי 892 מ"מ, מרווח כתפיים קדמי 1439 מ"מ ואחורי 1425 מ"מ

Super Environmental
ה- Q50 ברמת הגימור GT Premium Hybrid, הוא הרכב ה"ירוק" ביותר בסגמנט עם נתוני צריכת דלק, פליטת מזהמים ודרגת הזיהום הנמוכים הבאים: צריכת דלק ממוצעת 5.9 (ל'/100 ק"מ), פליטת CO2 משולבת 139 (גרם/ק"מ) ודרגת זיהום אוויר 5.

הQ50 היא הראשונה בסדרת הדגמים החדשה של אינפיניטי אשר תגיע השנה לארץ ומייצגת כבר עכשיו את החדשנות הטכנולוגית משולבת הביצועים וקווי העיצוב הדינמיים של היצע הדגמים העתידי.
הרכב ישווק בישראל ב – 2 רמות גימור.

מחיר החל מ: 359,000 שקל